بزرگداشت حماسه «نهم دي» در بروجن

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دي با حضور شهردار ،کارکنان شهرداري ،مسئولان و مردم ولايتمدار و انقلابي شهرستان بروجن در مصلي نماز جمعه برگزار شد.

کد خبر: 120752 تاریخ انتشار: 1401/10/09
نمایش: 127
اخبار

به گزارش روابط عمومي شهرداري بروجن: نماينده مردم شهرستان بروجن در مجلس شوراي اسلامي در  مراسم گراميداشت حماسه ۹ دي در بروجن با اشاره به اينکه حماسه 9 دي تجلي بيعت امام و امت بود، گفت: در مقابل فتنه بايد روشنگري کرد و اين کار همه امت است. بسياري از خواص در زمان فتنه به خاطر مصلحت‌انديشي سکوت را ترجيح مي‌دهند. حضرت زهرا(س) براي تبيين به مسجد رفت و در مقابل بزرگان اسلام که سکوت کرده بودند ايستاد و خطبه خواند و کار ايشان تبيين و روشنگري از ولي خود بود.
حجت‌الاسلام اميرقلي جعفري افزود ، پيام 9 دي اين است که بايد به موقع در صحنه حاضر شد و در مقابل تزوير دشمن روشنگري و تبيين کرد.
وي با اشاره به اينکه به ياري خداوند ما از اين گردنه سخت مشکلات عبور خواهيم کرد، گفت: مديران ناکارآمد بايد از صحنه مديريتي کشور کنار گذاشته شوند.
نماينده مردم بروجن در مجلس شوراي اسلامي افزود: تيم مديريت کشور بايد کارآمد باشد و آدم‌هاي خوب اما بي‌عرضه نبايد مديريت کنند.
وي با اشاره به اينکه ما از دشمن جز دشمني‌کردن انتظار نداريم، اضافه کرد: بخشي از مشکلات کشور مربوط به اقدامات دشمن است اما بخشي ديگر مربوط به داخل کشور و وضعيت مديريت است و در اين راستا اصلاحاتي شروع شده است و به زودي از اين گردنه سخت عبور خواهيم کرد چرا که ايران اسلامي را ما بايد بسازيم و کسي قرار نيست از بيرون به ما کمک کند.
 
 

افزودن دیدگاه

دا
دانلود اپلیکیشن موبایل سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن 
رانندگان محترم پس از نصب می توانند از خدمات غیرحضوری از جمله  درخواست تمدید پروانه، کارت و دفترچه تاکسیرانی، مشاهده پرونده الکترونیکی، صدور مرخصی  و ... طریق نرم افزار اقدام نمایند.
رانندگان محترم می توانند جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور به سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن مراجعه نمایند

صفحه‌ي خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) وابسته به جهاددانشگاهي استان
 چهارمحال و بختياري
 

آرشیو