روابط عمومي هاي برتر سال 97 استان

در نهمين همايش روابط عمومي هاي برتر استان از روابط عمومي شهرداري بروجن تجليل شد

کد خبر: 255 تاریخ انتشار: 1398/03/23
نمایش: 336
اخبار
روابط عمومي، هنر و علم اجتماعي است که درون و برون دستگاه را به هم پيوند مي دهد. روابط عمومي هدف و چگونگي کليد برنامه ها را ترسيم مي کند. روابط عمومي مشاور امين مدير و کليه کارکنان دستگاه است. پس لازم است که مدير و کارکنان صددرصد به وي اعتماد داشته باشند.

در نهمين همايش تجليل از روابط عمومي هاي استان که با حضور استاندار,مسئولان استاني ,مديران کل و شهردار بروجن برگزار شد از روابط عمومي شهرداري بروجن تجليل شد.
استاندار: مدير روابط عمومي در هر کدام از دستگاه هاي اجرايي به عنوان چشم، زبان و پوشش مديرکل مربوطه قلمداد مي شود.مديران روابط عمومي در دستگاه هاي اجرايي بايد بهترين، امين ترين و نزديک ترين افراد به مديرکل و همچنين شالوده اصلي سازمان باشند.
وي يادآور شد: روابط عمومي ها منويات معظم له را به مردم و خواسته هاي مردم را به دولتمردان منتقل و همچنين در راستاي درک موانع توليد با هدف رفع آن تلاش مي کنند.

احسان فروزنده: اميد است با ارتقاي جايگاه روابط عمومي ها بتوان در راستاي تقويت عملکرد دستگاه هاي اجرايي گام مهم و موثري برداشت.وي با اشاره به جايگاه مهم روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي يادآور شد: مديران روابط عمومي بايد در مقام مشاور رسانه اي سازمان فعاليت کنند.
 
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
39
امروز
573
دیروز
604
هفته
5304
ماه
157292
کل
309850