تجليل از اصحاب رسانه و مطبوعات +تصاوير

آئين تجليل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بروجن با حضورمسئولين استاني و شهرستاني به ميزباني شهرداري بروجن برگزار شد.

کد خبر: 388 تاریخ انتشار: 1399/05/26
نمایش: 322
اخبار
شهردار :خبرنگاران بازوي تواناي مديريت شهري هستند که مي توانند راهنماي مسئولين بوده و به عنوان اتاق فکر مسئولين عمل کنند و ايده ها را انتقال داده و در راستاي توسعه و عمران و آباداني شهر به مجموعه مديريت شهري کمک شاياني نمايند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن:، آئين تجليل از خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور مديرکل ارشاد اسلامي استان ،فرماندار شهرستان ،شهردار بروجن ،شوراي اسلامي شهر بروجن ،رئيس اداره ارشاد اسلامي شهرستان و مدير خانه مطبوعات استان سالن کنفرانس شهرداري بروجن برگزار شد.
شهردار بروجن در ابتداي اين نشست صميمانه، ، ضمن خير مقدم و تبريک روز خبرنگار، رسالت خبرنگاران را بسيار مقدس و قابل ستايش خواند و حضور خود را در جمع اصحاب رسانه شهرستان مايه مباهات دانست .
مهندس ولييان اظهار داشت ؛خبرنگاران بازوي تواناي مديريت شهري هستند که مي توانند راهنماي مسئولين بوده و به عنوان اتاق فکر مسئولين عمل کنند و ايده ها را انتقال داده و در راستاي توسعه و عمران و آباداني شهر به مجموعه مديريت شهري کمک شاياني نمايند. 
وي افزود: گاهي با وجود انتقال خواسته هاي عمومي به مسئولين ، با توجه به شرايط اقتصادي کشور، بالا رفتن هزينه ها در تمامي زمينه ها، ضابطه و امکانات، منابع مالي و انساني اجازه نمي دهد که تمامي خواسته هاي به حق مردم محقق شود.
رئيس شوراي اسلامي شهر بروجن هم، ضمن تبريک روز خبرنگار به اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران محترم رسالتي عظيم بر دوش دارند و انشالله که در پي انتقال حق و تقاط قدرت و توانمنديها و ظرفيت هاي آشکار و پنهان شهرستان باشند و اخبار شهرستان به دور از فضاي غرض ورزي و با ديد کارشناسي به اطلاع عموم افراد برسانند.
حيدري تصريح کرد: حضور خبرگاران احترام آميز است و ما اميدواريم که با رسالتي که بر عهده خبرنگاران است ما را در انجام وظايفمان ياري کنند.
در پايان اين نشست از زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه تجليل به عمل آمد.
 
 
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
111
امروز
171
دیروز
836
هفته
5691
ماه
235065
کل
542575