نشست شهردار و شوراي اسلامي با دادستان +تصاوير

نشست مشترک شهردار ، شوراي اسلامي شهر با دادستان،فرماندهي نيروي انتظامي و رئيس پليس راهور شهرستان در محل دفتر شهردار برگزار شد.

کد خبر: 488 تاریخ انتشار: 1400/03/02
نمایش: 261
اخبار
شهردار بروجن:مجموعه شوراي شهر و شهرداري خواستار تعامل و همکاري مطلوب با دادستان شهرستان است لذا براي رفع مشکلات ذکر شده اقتدار دستگاه قضا مي تواند راهگشا باشد

نشست مشترک شهردار ، شوراي اسلامي شهر با دادستان،فرماندهي نيروي انتظامي و رئيس پليس راهور شهرستان در محل دفتر شهردار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن ؛ نشست مشترک شهردار ، شوراي اسلامي شهر با دادستان،فرماندهي نيروي انتظامي و رئيس پليس راهور شهرستان به منظور بررسي مسائل ،مشکلات و خواسته هاي شهروندان و شهرداري در محل دفتر شهردار برگزار شد.
 از موارد مطرح شده در اين نشست انتقال صنايع نيمه مزاحم و کسبه خيابان خيام،معضل سگ گرداني در پارک ها ومعابر ،تردد موتورسواران در پارک ها،توقف خودردهاي سنگين در معابر و.. بود که مقرر شدبا همکاري سه جانبه و به دستور  دادستان اقدامات قانوني لازم جهت رفع مشکلات مذکور انجام گردد.
شهردار بروجن:مجموعه شوراي شهر و شهرداري خواستار تعامل و همکاري مطلوب با دادستان شهرستان است لذا براي رفع مشکلات ذکر شده  اقتدار دستگاه قضا مي تواند راهگشا باشد
حاج آقا معمار دادستان شهرستان بروجن با تقدير از اعضاي شورا و شهردار بروجن به جهت تشکيل اين نشست از حسن توجه آنها تقدير کرد
وي با بيان اينکه برقراري نظم و امنيت وظيفه ذاتي دادستاني است گفت:منتي بر مردم و مسئولين نداريم و بدون ذره اي چشمداشت و توقع در جهت خدمت به مردم تلاش خواهيم کرد.
 
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
59
امروز
307
دیروز
812
هفته
5999
ماه
175875
کل
772438