مراسم غبار روبي و گلباران مزار شهدا به مناسبت هفته قوه قضائيه+ تصاوير

به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضاييه و شهادت مظلومانه دکتر بهشتي و ۷۲ تن از ياران ايشان، گلزار شهداي شهر بروجن گلباران و عطر افشاني شد.

کد خبر: 495 تاریخ انتشار: 1400/04/03
نمایش: 84
اخبار
شهردار بروجن:تجديد ميثاق با شهدا را يک وظيفه دانست و گفت: همه ما بايد مواظب باشيم از آرمان‌هاي شهداي گران‌قدر منحرف نشويم و امروز توفيق حاصل شد در هفته قوه قضاييه از نزديک ضمن اعلام بيعت دوباره با شهداي عزيز با آرمان‌هاي رفيع امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجديد ميثاق نماييم.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن:
به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضاييه و شهادت مظلومانه دکتر بهشتي و ۷۲ تن از ياران ايشان، گلزار شهداي شهر بروجن با حضورفرماندار،دادستان ، شهردار، شوراي اسلامي شهر،قضات،کارکنان دستگاه قضا و مسئولين ادارات  گلباران و عطر افشاني شد.
شهردار بروجن:تجديد ميثاق با شهدا را يک وظيفه دانست و گفت: همه ما بايد مواظب باشيم از آرمان‌هاي شهداي گران‌قدر منحرف نشويم و امروز توفيق حاصل شد در  هفته قوه قضاييه از نزديک ضمن اعلام بيعت دوباره با شهداي عزيز با آرمان‌هاي رفيع امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجديد ميثاق نماييم.
 شرکت‌کنندگان در اين مراسم باشکوه با گل‌باران و عطرافشاني مزار شهدا، ضمن قرائت فاتحه و تجديد پيمان با آرمان‌هاي والاي انقلاب، به مقام شامخ شهداي گلگون‌کفن اين شهر اداي احترام کردند
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
26
امروز
207
دیروز
812
هفته
5999
ماه
175875
کل
772338