تجليل از دست اندکاران انتخابات 1400 شهرستان بروجن +تصاوير

در آئين تجليل از دست اندرکاران انتخابات 1400 شهرستان بروجن از شهردار و مدير روابط عمومي شهرداري بروجن تجليل شد.

کد خبر: 496 تاریخ انتشار: 1400/04/06
نمایش: 177
اخبار

در آئين تجليل از دست اندرکاران انتخابات 1400 شهرستان بروجن از شهردار و مدير روابط عمومي شهرداري بروجن تجليل شد.
به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن:آئين تجليل از دست اندرکاران انتخابات 1400 شهرستان بروجن که با حضور فرماندار،امام جمعه ،شوراي تامين ،هياتهاي اجرايي،نظارت ،بازرسي ،شهرداران ،بخشداران و روساي ادارات شهرستان و.. با رعايت شيوه نامه هاي بهداشتي در محل فرهنگسراي بروجن برگزار شد ،از شهردار و مدير روابط عمومي شهرداري بروجن تجليل شد.

فرماندار بروجن: در آيين تجليل از دست‌اندرکاران انتخابات در شهرستان بروجن تاکيد کرد: مردم برندگان اصلي و واقعي انتخابات هستند چرا دشمن از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي ايران تاکنون به‌ويژه در يک دهه گذشته و به‌خصوص در پنج سال اخير با اعمال تحريم‌هاي ظالمانه و فشارهاي ديگر، تلاش‌هاي زيادي براي ضربه به جمهوري اسلامي انجام داد اما همواره با حضور به‌موقع مردم در صحنه‌هاي مختلف، نقشه‌هاي دشمنان خنثي و بي‌اثر مي‌شود.

امام جمعه بروجن نيز گفت:‌ با حضور گسترده و مشارکت مردم ايران در انتخابات، جهانيان متوجه استمرار حمايت ايرانيان از نظام جمهوري اسلامي شدند.
حجت‌الاسلام سيد محمد احمدي تاکيد کرد: مردم با حضور حداکثري خود در انتخابات ۲۸ خرداد امسال حماسه‌اي پُرشور را آفريدند و به رخ جهان کشاندند.
وي اظهار داشت: اين در حالي است که ۶۰ کشور دنيا به بهانه شيوع ويروس کرونا، انتخابات مختلف در کشورهاي خود را برگزار نکردند و آن را به تاخير انداخته‌اند..
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
25
امروز
216
دیروز
812
هفته
5999
ماه
175875
کل
772347