ديدار شهردار و اعضا شوراي اسلامي بروجن بادادستان و رئيس دادگستري شهر بروجن+تصاوير

شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهربروجن به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضائيه با حضور در دادگستري و دادسراي اين شهر با رئيس دادگستري و دادستان انقلاب اسلامي شهرستان بروجن ديدار و گفتگو کردند .

کد خبر: 497 تاریخ انتشار: 1400/04/06
نمایش: 93
اخبار
شهردار بروجن:خوشبختانه تعامل بسيار خوبي بين حوزه ي شهرداري و مجموعه ي دادگستري برقرار است که اميدداريم در راستاي ادامه ي اين تعامل وهمکاري ، بتوانيم خدمات خوبي را داشته باشيم.

ديدار شهردار و اعضا شوراي  اسلامي بروجن بادادستان و رئيس دادگستري شهر بروجن
 به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي بروجن:شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهربروجن به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضائيه با حضور در دادگستري و دادسراي اين شهر  با رئيس دادگستري و دادستان انقلاب اسلامي شهرستان بروجن ديدار و گفتگو کردند .
ابوالقاسم منصوري رئيس شوراي اسلامي شهربروجن  در اين ديدار ضمن تبريک بمناسبت هفته قوه قضائيه و قدرداني از زحمات ، تعامل و همکاري رئيس دادگستري و دادستان شهرستان بروجن  با شوراي اسلامي شهر و شهرداري بروجن اظهار داشت : مجموعه شورا و شهرداري در تمام بخش‌ها همگام با دادستان بوده و تمام همت خود را براي حل و فصل معضلات اين شهر انجام خواهند داد .

 مهندس ولييان  شهردار بروجن نيز در اين ديدار ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر حادثه هفتم تير و شهيد مظلوم آيت الله بهشتي و 72 تن از ياران با وفايش و نکوداشت هفته قوه قضائيه گفت : خوشبختانه تعامل بسيار خوبي بين حوزه ي شهرداري و مجموعه ي دادگستري برقرار است که اميدداريم در راستاي ادامه ي اين تعامل وهمکاري ، بتوانيم خدمات خوبي را داشته باشيم.
  گفتني است در اين ديدار  روح الله محمدي رئيس دادگستري ومهدي حاج آقا معمار دادستان شهرستان بروجن نيز در سخناني ضمن قدرداني از حضورشهردار ، رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهربروجن  در دادگستري و دادسراي اين شهر، فضاي ايجاد شده در شهر را نشانه وفاق و همدلي اعضاي شوراي اسلامي شهر وشهرداري بروجن با کليه مسئولين دانسته و تاکيد کردند که هدف از کار و تلاش همه بايد رضايت خداوند متعال و مردم باشد .
 
 
 

افزودن دیدگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
45
امروز
288
دیروز
812
هفته
5999
ماه
175875
کل
772419