بهره برداري از پروژه تقاطع غير هم سطح 20 بهمن

يکي از بهترين طرحهاي درون شهري شهرستان بروجن افتتاح و بهره برداري شد

کد خبر: 120697 تاریخ انتشار: 1401/06/12
نمایش: 754
اخبار
نماينده مردم شهرستان بروجن در مجلس شوراي اسلامي: اقدام شهرداري در اين زمينه بسيار مثبت بود و خيلي خوب از پس اين پروژه بزرگ برآمد، امروز با بهره‌برداري اين پل، شهرداري بروجن نشان داد که از قابليت و توان مهندسي برخوردار است و اين حرکت قابل تشکر است.

به گزارش روابط عمومي شهرداري بروجن :حجت‌الاسلام‌ والمسلمين اميرقلي جعفري در آئين گشايش تقاطع غير هم سطح پل 20 بهمن ، اظهار داشت: کار پل دسترسي به بيمارستان ولي‌عصر(ع) بروجن و مجموعه‌هاي ورزشي در کنار آن طبق زمان‌بندي صورت گرفت، گر چه هنوز قسمت‌هايي از آن باقي مانده است اما با اهتمام شهرداري، پيمانکار و تمامي کارکنان، امروز شاهد بهره‌برداري از يکي از بهترين طرح‌هاي درون شهري شهرستان بروجن هستيم.
وي خاطرنشان کرد: در سفر رئيس جمهور براي مسير دسترسي به بيمارستان ولي‌عصر(عج)، 24 ميليارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد که شهرداري با آمادگي کامل در اين زمينه فعاليت کرد و اميد است با اعتباري که در نظر گرفته شده است مردم هر چه زودتر شاهد اتمام اين پروژه باشند.
نماينده مردم بروجن در مجلس شوراي اسلامي گفت: اقدام شهرداري در اين زمينه بسيار مثبت بود و خيلي خوب از پس اين پروژه بزرگ برآمد، امروز با بهره‌برداري اين پل، شهرداري بروجن نشان داد که از قابليت و توان مهندسي برخوردار است و اين حرکت قابل تشکر است.
وي با اشاره به اينکه در حوزه‌هاي مختلف، شهرستان بروجن داراي عقب ماندگي است، افزود: تنها  راه خروج از اين عقب ماندگي استفاده از ظرفيت‌هاي اين شهرستان است، جوانان بروجن نخبه هستند و ظرفيت‌هاي ويژه‌اي دارند که بايد بتوان از اين ظرفيت‌ها استفاده کرد.
جعفري خاطرنشان کرد: در واقع به شهرداري بروجن ميدان داده شد و شهرداري هم با استفاده از ظرفيت مهندسين بروجن اين پل را به ثمر رساند و جاي توجه دارد. يکي از پروژه‌هاي مهم شهرستان جاده ترانزيتي است که حدود 40 هزار تردد در آن انجام مي‌گيرد و نرخ حوادث آن بالا بوده، انتظار است اين پروژه هرچه زودتر به اتمام برسد.
 
 
 

افزودن دیدگاه

دا
دانلود اپلیکیشن موبایل سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن 
رانندگان محترم پس از نصب می توانند از خدمات غیرحضوری از جمله 
درخواست تمدید پروانه، کارت و دفترچه تاکسیرانی، مشاهده پرونده الکترونیکی،
صدور مرخصی  و ... طریق نرم افزار اقدام نمایند.
رانندگان محترم می توانند جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور به سازمان
حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن مراجعه نمایند

صفحه‌ي خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) وابسته به جهاددانشگاهي استان
 چهارمحال و بختياري
 
راه‌اندازی درگاه ملی مجوزهای کشور و الزام صدور مجوزهای کسب و کار