پيام تبريک هفته دفاع مقدس

آغاز هفته بزرگداشت دفاع مقدس را به ملت بزرگ ايران اسلامي به ويژه مردم شهيد پرور شهر بروجن خانواده هاي معظم شهداو ايثارگران تبريک عرض مي نمائيم .و از حضرت باري تعالي سربلندي ايران اسلامي را مسالت داري

کد خبر: 120706 تاریخ انتشار: 1401/06/31
نمایش: 244
اخبار

امام خامنه اي (حظه الله )
اين جنگ گنج است آن را استخراج کنيد
هشت سال دفاع مقاومت،ايثار و رشادت شير زنان و دليرمردان ايران اسلامي در برابر ظلم و استکبار نشانه و نگين ولايت پذيري مردم ايران اسلامي است که با رهنمودهاي معمار کبير انقلاب از آن سربلند و پيروز بيرون آمدند.
بي شک دوران دفاع مقدس از برجسته ترين افتخاراتي است که در ياد ملت ايران ماندگار شد و غرور و سرافرازي و حماسه آفريني را در نسل حاضر و آينده بر جاي خواهد گذاشت.
ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر و ايثارگران گرامي آغاز هفته بزرگداشت دفاع مقدس را به ملت بزرگ ايران اسلامي به ويژه مردم شهيد پرور شهر بروجن خانواده هاي معظم شهداو ايثارگران تبريک عرض  مي نمائيم .و از حضرت باري تعالي سربلندي ايران اسلامي را مسالت داريم.
 
 

افزودن دیدگاه

دا
دانلود اپلیکیشن موبایل سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن 
رانندگان محترم پس از نصب می توانند از خدمات غیرحضوری از جمله  درخواست تمدید پروانه، کارت و دفترچه تاکسیرانی، مشاهده پرونده الکترونیکی، صدور مرخصی  و ... طریق نرم افزار اقدام نمایند.
رانندگان محترم می توانند جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور به سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری بروجن مراجعه نمایند

صفحه‌ي خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) وابسته به جهاددانشگاهي استان
 چهارمحال و بختياري